З 10 червня кобеляцькі діабетики полегшено видихнуть

З 10 червня кобеляцькі діабетики полегшено видихнуть

У міській лікарні нарешті, після багаторічної перерви, з’явиться медик, який матиме право надавати послуги ендокринолога. Передусім — складати програми лікування, згідно з якими люди, хворі на цукровий діабет, отримуватимуть безкоштовні ліки.

Як відомо, у 2024 році в кобелячан і біличан, які потерпають від цукрового діабету, почалися проблеми. Вони були пов’язані з тим, що в громадах не було фахових ендокринологів, які можуть скласти програму лікування для кожного окремого хворого. А без цього сімейні лікарі не мали права виписувати рецепти на отримання безкоштовного інсуліну чи цукрознижуючих пігулок.

І хворим доводилося або їздити в Полтаву і там отримувати послуги ендокринолога, або купляти медикаменти власним коштом.

Ще будучи головним лікарем, Володимир Казирод взявся вирішити цю проблему. І знайшов людину, яка погодилася вивчитися і отримати сертифікат ендокринолога. Цим фахівцем стала Ліна Шибіка, лікар-терапевт.

Володимир Казирод анонсував, що ендокринолог почне надавати послуги з початку червня 2024 року.

Зараз Володимир Олексійович уже не займає посаду керівника лікарні.

У той же час, розпочатий процес був завершений.

І, як повідомив редакції теперішній директор лікарні Олександр Горбенко, лікар-ендокринолог Ліна Шибіка почне прийом хворих із 10 червня.

Для того, щоб потрапити на прийом до цього медика, буде необхідно записатися в чергу в реєстратурі поліклінічного відділення.

Орієнтовно прийом будуть проводити в наступні дні: понеділок,середа, п’ятниця —  з 13-ї до 15-ї години.

Прийматиме лікар у кабінеті №13 поліклінічного відділення.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.