Навчальні заклади Полтавщини майже повністю забезпечені укриттями

Навчальні заклади Полтавщини майже повністю забезпечені укриттями

На брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини заступник начальника облвійськадміністрації Антон Чубенко повідомив про завершення навчального року, облаштування шкіл укриттями, проведення НМТ та реформу шкільного харчування. Навчальний рік 2023-2024 на Полтавщині пройшов успішно, завдяки створеним укриттям в закладах освіти вдалося організувати навчальний процес у очній та змішаній формах.

«У 60% шкіл діти навчалися очно, у 36% – змішано, і лише в 4% дистанційно, – розповів Антон Чубенко. – В області пришвидшився процес створення безпечного освітнього середовища, і 91% закладів освіти вже мають укриття. Наприклад, усі заклади вищої, професійно-технічної та позашкільної освіти мають сховища. Заклади ЗЗСО на 94% забезпечені ними. У школах, де є гарні укриття, влітку навіть вдалося забезпечити дітей відпочинком у пришкільних таборах».

Триває реформа шкільного харчування з акцентом на розвиток кадрового потенціалу. У Полтавській області працюють 1503 кухарі, які до 2027 року мають пройти навчання на базі кулінарного хабу в Кременчуці. Перший квартал 2024 року завершив навчання для 145 кухарів.

Нині на Полтавщині триває основна сесія національного мультипредметного тесту. Тимчасові екзаменаційні центри розташовані в укриттях, що дає можливість учасникам тестування працювати без перерви на повітряні тривоги. Для участі в НМТ в області зареєструвалися 11 698 людей.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.