У передмісті Мадрида застрелили Андрія Портнова — колишнього радника Януковича
У Посуело-де-Аларкон, поблизу Мадрида, застрелили ексрадника президента-втікача Віктора Януковича — Андрія Портнова.
Про це повідомляє іспанська радіостанція Cadena SER.
За попередньою інформацією, Портнов отримав чотири вогнепальні поранення в груди й одне — в голову. Стрілянина сталася неподалік від входу до місцевої школи.
З посиланням на джерела в поліції зазначається, що біля воріт навчального закладу чоловіка чекав озброєний нападник на мотоциклі. Щойно Портнов під’їхав, той відкрив вогонь, після чого зник.
Правоохоронці розглядають серед основних версій умисне зведення рахунків. Обставини вбивства з’ясовуються.
Андрій Портнов із 2005-го до 2010 року був головним юристом команди Юлії Тимошенко, у 2011-2014 роках - радником Януковича, заступником глави адміністрації президента і займався питаннями судоустрою. У 2010-2014 рр. він входив до Ради Національного банку України.
Улітку 2022 року стало відомо, що, незважаючи на призовний вік, Портнов виїхав з України. Повідомлялося, що він перетнув кордон з Угорщиною через пропускний пункт "Чоп (Тиса)" у Закарпатській області.
Коментуючи свій виїзд, Портнов заявив, що мав на це право, оскільки є батьком дітей 2012, 2014, 2019 і 2022 років народження.

Додати коментар