У Києві тривають пошуково-рятувальні роботи після ракетного удару

У Києві тривають пошуково-рятувальні роботи після ракетного удару

Рятувальники продовжують ліквідацію наслідків ворожої атаки на житловий будинок у Шевченківському районі столиці. У п’ятиповерхівці сталося руйнування міжповерхових перекриттів з 5 по 2 поверхи в одному з під’їздів, частково зруйновано дах. На місці фіксувалися осередки займання на уламках конструкцій, а також пожежа автомобіля у дворі.

Як повідомили в ДСНС Київської області, загальну площу займання, що охопила 100 квадратних метрів, вдалося оперативно ліквідувати. Під час невідкладних робіт врятовано 10 людей, серед яких — двоє дітей і вагітна жінка.

До пошуково-рятувальних заходів залучено кінологічні розрахунки, психологів і роботизовану техніку. Станом на зараз кількість загиблих внаслідок російського обстрілу зросла до шести осіб.

Усього до ліквідації наслідків удару в Києві залучено понад 400 осіб особового складу та 100 одиниць пожежно-рятувальної й спеціальної техніки, зокрема важкої інженерної. Роботи тривають.








23 червня, 10:25 | Полтавщина | Надзвичайне

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.