Ветерани та їхні родини можуть отримати до 1,6 млн грн на розвиток бізнесу — стартувала програма “Варто РОБИти СВОЄ 2.0”

Ветерани та їхні родини можуть отримати до 1,6 млн грн на розвиток бізнесу — стартувала програма “Варто РОБИти СВОЄ 2.0”

Українські ветерани, ветеранки, їхні сім'ї та родини загиблих Захисників і Захисниць мають можливість долучитися до грантової програми “Варто РОБИти СВОЄ 2.0” та отримати фінансування в розмірі від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень для започаткування або масштабування власного бізнесу.

Програму реалізує Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з Благодійним фондом "МХП-Громаді" та агровиробничою компанією Kernel.

Фінансову підтримку можуть отримати ветеранські підприємства, які працюють у таких напрямах, як агровиробництво, деревообробка, металообробка, виробництво та переробка харчових продуктів, а також надання послуг з ремонту чи обслуговування нерухомості та іншого майна.

Програму представили під час спеціального заходу, що відбувся у кав’ярні “Тихе місце”. Її заснував ветеран російсько-української війни Дмитро Мартиненко, який раніше став переможцем конкурсу “Варто 2.0” та успішно реалізував власну бізнес-ідею завдяки отриманому гранту.

«Ветеранський бізнес — про спроможність, про віру в себе і про відповідь держави на цю віру. Ветерани та ветеранки не лише захищали нашу країну — сьогодні вони створюють робочі місця, запускають нові ідеї, відновлюють економіку на місцях. Кожен ветеранський бізнес — приклад того, як з досвіду війни народжується нова сила для країни. Ми вдячні кожному, хто бере на себе відповідальність започаткувати або розвивати власну справу, повертаючись до активного життя. І щиро дякуємо партнерам — Фонду “МХП-Громаді” та компанії KERNEL — за те, що розділяють з нами цю місію. Завдяки таким партнерствам ми не просто запускаємо грантові програми — ми відкриваємо шлях до нових можливостей для ветеранів, родин полеглих, наших громад і держави загалом», — наголосила Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова / Nataliia Kalmykova

Хто може взяти участь у конкурсі:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
  • юридичні особи (крім громадських та благодійних організацій), зареєстровані не пізніше ніж за рік до подання заявки на участь у конкурсному відборі, серед засновників яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

«Уже 10 років ми працюємо задля того, щоб у громадах хотілося жити. І системна підтримка малого бізнесу — важлива частина цього шляху. Адже саме підприємці створюють робочі місця, наповнюють місцеві бюджети й допомагають відновлювати те, що було втрачено. Через наші грантові програми ми вже підтримали 548 підприємців. Ми раді, що у партнерстві з Українським ветеранським фондом Мінветеранів запускаємо другий сезон конкурсу “Варто РОБИти СВОЄ”. Адже ветеранський бізнес — це не лише про економіку, а й про повернення до активного життя, соціальну адаптацію та відчуття приналежності до громади. Це особливо важливо сьогодні», — зазначив Олександр Пахолюк, директор Благодійного фонду «МХП-Громаді».

За його словами, підтримка військових і ветеранів — один із ключових пріоритетів БФ «МХП-Громаді». Разом зі стратегічним партнером компанією МХП Фонд реалізує програму «МХП Поруч» — ініціативу, що передбачає індивідуальний супровід і всебічну підтримку військових, ветеранів і членів їхніх родин.

Детально про умови конкурсу — на сайті Українського ветеранського фонду Мінветеранів: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-robyty-svoye-2-0/

Більше дізнатися про підготовку документів, заповнення проєктних заявок, процедуру відбору тощо та поставити питання працівникам фонду заявники матимуть змогу під час онлайн-воркшопів. Про час дату та час таких зустрічей повідомлятимуть у соцмережах Українського ветеранського фонду.

Запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета можна надсилати на пошту [email protected], зазначивши у темі листа “Конкурс проєктів “Варто РОБИти СВОЄ 2.0” та номер заявки.

2 липня, 10:10 | Полтавщина | Кримінал

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.