Гуманітарка

Блог: Блог Миколи Гузченка

Автор: Микола Гузченко

Сука, просто диву даєшся від тупості української влади. Ну яка гуманітарка в умовах неконтрольованого кордону? Від агресора. Ну невже не видно, що воно Путіну навіщось ду-у-уже треба? Уявіть собі: Гітлер у 43-му везе гуманітарку в блокадний Ленінград. Ну не піздєц?

Якщо Україна прийме цю їбучу "гуманітарку" - точно буде піздєц. Нє, ну в тих КамАЗах і правда гречка і тушонка, і там все перевірять. Але КамАЗи роз’їдуться по Донбасу, і військові не матимуть права їх чіпати, бо там вже все офіційно, все перевірено. А тим часом, блять, через неконтрольовану ділянку кордону тихцем заїдуть ще 300 таких самих КамАЗів, набитих талібами і зброєю. І матимуть змогу безпечно і безперешкодно перекидати охуєнну кількість людей і зброї з місця на місце. Ну невже це не очевидно? Ну невже вони там такі дебіли блять усі, га?

Тим паче ж подібний фокус з гуманітаркою росіяни проробляли 20 років тому в Грузії. І тоді, йоб вашу мать, операцією керував нинішній міністр оборони Росії Сергій Шойгу. Тоді в Грузії внаслідок цієї хуйні загинуло тисяч десять людей...

15 серпня 2014, 13:07 | Блог: Блог Миколи Гузченка

Інші записи автора


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.