На Полтавщині та кількох областях 13 жовтня запроваджено аварійні відключення електроенергії
Зранку 13 жовтня 2025 року у низці регіонів України, зокрема на Дніпропетровщині, Донеччині та Полтавщині, запроваджено екстрені відключення електроенергії.
Як повідомили у пресцентрі ДТЕК, за командою НЕК «Укренерго» у Дніпропетровській та Донецькій областях застосовані екстрені відключення споживачів. Деталі про масштаби та тривалість обмежень наразі уточнюються.
Водночас у пресслужбі АТ «Полтаваобленерго» поінформували, що з 9:07 ранку в області діє графік аварійних відключень електроенергії (ГАВ). За даними компанії, причиною запровадження заходів стали наслідки російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
«Послуга з розподілу електричної енергії буде відновлена після ліквідації аварійної ситуації та отримання відповідних команд від НЕК "УКРЕНЕРГО".», — зазначили в обленерго.
Крім Полтавщини, аварійні відключення електроенергії зранку застосовуються також у Кіровоградській та Сумській областях.
Додати коментар